Karoseria Wnętrze i wyposażenie Silnik Zawieszenie Osiągi Awaryjność Diagnostyka Galeria

Wnętrze

Co można powiedzieć o wnętrzu trzeciej generacji Forda Mondeo  Materiały użyte do wykończenia robią bardzo dobre wrażenie, przyjemne w dotyku, doskonale spasowane i bez dziwnych wynalazków. Wszystkie przyrządy, włączniki, dźwigienki i suwaki są w zasięgu ręki. Jednak, aby naprawdę docenić wnętrze, nie wystarczy na nie spojrzeć i przez moment pooglądać. Nie da się w moment ogarnąć i docenić rozplanowania wnętrza. Trzeba wsiąść, dotknąć wszystkiego i spędzić trochę czasu we wnętrzu. Trzeba rozgościć się chwilę i delektować designem.
Czas więc na przejażdżkę...


• Galeria


Powrót


• Opis i charakterystyka

Klasa Forda Mondeo lokuje go w jednej grupie z Volkswagenem Passatem, od lat najgroźniejszym rywalem. Passat ma "niemieckie", tzn. zimne i pozbawione fantazji wnętrze, ale jednak bardzo praktyczne.
Patrząc na Forda, widać jego funkcjonalność, uniwersalność i przejrzystość zastosowanych rozwiązań. Pod tymi względem deska rozdzielcza Mondeo trzeciej generacji może uchodzić niemal za wzór stosowania zasad ergonomii w rozmieszczeniu manipulatorów i wskaźników oraz czytelności tych ostatnich. Całości dopełnia wysoka jakość i estetyka użytych materiałów, a także przyjemność w operowaniu dźwignią zmiany biegów z aluminiowymi dodatkami i kierownicą ozdobioną aluminiowymi ramionami.


Powrót• Wyposażenie

Opisuję tu tylko wyposażenie jakie posiada moje auto . Po utworzeniu tej listy sam byłem zaskoczony ile zawiera pozycji, a przecież nie jest to najbogatsza wersja. A co dopiero można mieć w najbogatszej wersji....

Powrót